Reklama

Coal Mining Simulator - powstaje symulator... kopalni węgla

​Czy kogoś jeszcze dziwi, że powstają kolejne symulatory... różnych dziwnych rzeczy? No dobrze, kopanie węgla to nic dziwnego, ale już gra, w której jest ono sednem, to coś, czego niektórzy nie będą potrafili sobie wyobrazić.

Coal Mining Simulator - pod takim (w zasadzie mówiącym wszystko) tytułem powstaje gra, w której skoncentrujemy się na wydobyciu węgla w skali przemysłowej. Odpowiada za nią szerzej nieznane studio Grande Games. Jej data premiery nie jest póki co znana, ale już teraz możecie pobrać na Steamie wersję demonstracyjną. Wystarczy, że zajrzycie na kartę produktu.

Na Steamie można znaleźć także szereg informacji na temat Coal Mining Simulator. Podobnie jak w innych grach tego typu, zabawę rozpoczniemy w nim od zera, a naszym zadaniem będzie ciągły rozwój. Gracz zajmie się zarówno osobistą obsługa maszyn, jak i zarządzaniem flotą (z czasem będziemy kupować nowe pojazdy, ulepszać te posiadane oraz sprzedawać te już niepotrzebne) czy kwestiami finansowymi.

Reklama

Coal Mining Simulator - górniku, rób, co chcesz!

Rozgrywka będzie się toczyć w otwartym środowisku. To my zdecydujemy, w którym kierunku poprowadzimy nowe tunele i gdzie zbudujemy przejścia. Od nas będzie zależało, czy skupimy się na jak najbardziej efektywnym wydobyciu surowca, czy będziemy wykonywać płatne zlecenia.

W podziemnych pracach wykorzystamy nie tylko pojazdy, ale także różnego rodzaju gadżety, np. materiały wybuchowe. Zajmiemy się też naprawianiem zużytych bądź uszkodzonych maszyn. W tym ostatnim aspekcie widać podobieństwa do serii Car Mechanic Simulator.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy