Reklama

Znów będziemy się bać

Ubisoft przekazał informację, że zamierza wydać "Cold Fear" - grę akcji w klimacie horroru, której producentem jest firma Darkworks, znana za sprawą "Alone in the Dark: The New Nightmare".

Premiera tej pozycji przewidywana jest na marzec 2005 roku. "Cold Fear" ukaże się na takie platformy, jak PC, Xbox oraz PlayStation 2. Ciekawostką jest fakt, że jest to pierwsza produkcja Darkworks po przeszło czteroletniej przerwie.

Głównym bohaterem gry będzie Tom Hansen, oficer US Coast Guard, którego zadaniem jest spenetrowanie tajemniczego rosyjskiego statku wielorybniczego oraz tankowca. Oba okręty zostały rozbite przez sztorm i wyglądają na kompletnie wymarłe. Właśnie - wymarłe, ale czy opuszczone?

Jak obiecują twórcy gry, ich produkcja powinna dostarczyć graczom niespotykanych przeżyć. Przede wszystkim postarano się realistycznie oddać warunki panujące na opanowanym przez sztorm morzu. Na przemierzanych okrętach nie zabraknie przerażających stworów, dybiących na życie głównego bohatera. Przeciwnicy mają cechować się wysoką inteligencją.

Autorzy "Cold Fear" już teraz gwarantują, że będzie naprawdę strasznie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy