Reklama

Zdetonuj swój pojazd!

Dosłownie lada moment na europejskim rynku pojawi się genialnie zapowiadająca się trzecia część serii "Burnout". Podniecenie wśród osób oczekujących na ten tytuł nie spada ani na chwilę.Kolejną informacją, która skutecznie podgrzewa atmosferę, jest fakt, iż tryb "wypadkowy" będzie zawierał wiele innowacyjnych dodatków!

Wśród najistotniejszych patentów, które po raz pierwszy pojawią się w serii "Burnout", wymienia się "Impact Time" oraz dodatki w trybie "Crash". Pierwszy z wymienionych elementów to możliwość sterowania pojazdem nawet po kolizji. Wspomniany trik pozwoli utrudniać życie podążającym za graczem pojazdom lub - w trybie "Crash" - zgarniać pozostawione przez twórców gry bonusy.

ReklamaW praktyce będzie to wyglądało tak, że w strefie zaplanowanego karambolu zostaną rozrzucone ikony, jasno precyzujące, co otrzymamy, jeśli na nie wpadniemy, lub odwrotnie - co stracimy po kontakcie z nimi.

Wśród dodatków wymienia się:

- Instant Boost - podwójne turbodoładowanie mocy silnika, wsparte Nitro (czarna strzała na żółtym tle),

- Cash Bonus - gratyfikacja finansowa (złote lub srebrne monety z logo "$"),

- Multiplier - mnożnik zdobytych punktów (znaczek "x2" lub "x4"),

- Heartbreaker - dzieli naszą zdobycz punktową na pół i "wyrzuca w błoto" (ikonka złamanego serca),

- Crashbreaker - jeżeli mało nam eksplozji, to wymieniony bonus wspomoże w pirotechnicznych popisach (odłamkowa ikona z bombą w roli głównej na pomarańczowym tle).Widniejący w rogu napis "Crashbreaker" określa ilość samochodów, jakie muszą jeszcze ulec destrukcji, by gracz mógł zdetonować swój pojazd. Sam moment eksplozji ma być niezwykle widowiskowy i podkreślony zwolnieniem akcji na ekranie oraz efektownym podmuchem fali uderzeniowej!

Jak zapowiadają autorzy gry, w całej historii gier nie było jeszcze tak katastroficznej wizji wypadków, jak w "Burnout 3". Premiera gry "Burnout 3 Takedown" w Polsce odbędzie się 17 września 2004 roku. Tytuł zostanie wydany w wersjach Playstation 2 oraz Xbox.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje