Reklama

Zasłużą na śmierć?

W produkcji "Killer 7" gracze wcielą się w rolę mordercy doskonałego, w którego ciele i umyśle skupi się siedem różnych ego. Odmienne osobowości pozwolą na różne sposoby eliminacji rywali, zasługujących - w mniemaniu głównego bohatera gry - na śmierć.

Dzięki targom Tokyo Game Show 2004, które zakończyły się w miniony weekend, dowiedzieliśmu się, że istnieją realne szanse na pojawienie się pozycji "Killer 7" w wersji na konsolę PlayStation 2 (wersja na platformę GameCube była już potwierdzona od dłuższego czasu).

Na targach uchylono rąbka tajemnicy na temat fabuły gry. Wiadomo m.in., że zanim scenariusz doprowadzi każdego z grających do głównej siły zła na Ziemi, jaką jest postać Kun Lana, to wpierw konieczne będzie rozprawienie się z podziemnym ruchem oporu, znanym jako "Uśmiech Nieba".
Żołnierze należący do tej organizacji będą charakteryzować się nieobliczalnymi zachowaniami. Ich celem będzie rozpętanie ziemskiego piekła i wtargnięcie do ludzkich umysłów. Czy siedmiu "partnerów" Harmana będzie w stanie powstrzymać tak potężną falę zła?

Wbrew wcześniejszym deklaracjom firmy Capcom, twierdzącym, że gra "Killer 7" zostanie wydana w czwartym kwartale 2004 roku, oficjalne wystąpienie wydawcy na Tokyo Game Show nie pozostawiło żadnych wątpliwości - "Killer 7" ukaże się dopiero w 2005 roku.

Na otarcie łez Capcom przekazał do publikacji najświeższe obrazki z gry, te zaś możecie podziwiać w naszej galerii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy