Reklama

WoW z systemem honoru

Zaledwie miesiąc po wydaniu dużej poprawki dla popularnej gry MMORPG pt. "World of Warcraft" jej producent, firma Blizzard Entertainment, zdecydowała się na udostępnienie kolejnego patcha. "Łatka" o numerze 1.4 to 33 MB poprawek i dodatków do gry.

Najważniejszą częścią nowego uaktualnienia jest ranking honoru PVP (player versus player). Od teraz gracze mogą zdobywać rangę na podstawie swoich wyczynów przeciwko postaciom należącym do drugiej strony konfliktu. Z każdym nowym poziomem honoru gracze będą zdobywać unikatowe przedmioty, takie jak zbroje, broń, tarcze, odzież i inne. Więcej szczegółów na temat systemu PvP znajdziecie na oficjalnej stronie Blizzarda: http://www.worldofwarcraft.com/pvp/rewards-armor.html

Na Arenie Gurubashi w Stranglethorn Vale piraci, którzy mają za dużo łupów, będą co trzy godziny wyrzucać na środek areny PvP, dostępnej dla wszystkich graczy, skrzynię wyładowaną skarbami. Pierwsza osoba, który otworzy skrzynię, zostanie nagrodzona jej zawartością.

Patch dodaje także nowe inwazje żywiołów, które regularnie co kilka dni będą pojawiać się w regionach Silithus, Un'Goro Crater, Azshara i Winterspring.

Więcej informacji na temat wszystkich dodatków i wpływów patcha 1.4 na rozgrywkę w "WoW" znajdziecie na oficjalnej stronie gry: http://www.worldofwarcraft.com

Patch jak na razie dostępny jest dla amerykańskich posiadaczy gry, w Europie dostępny będzie najprawdopodobniej w najbliższy piątek, 22 kwietnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy