Reklama

World of WarCraft - kiedy premiera?

Testy wyczekiwanego przez graczy MMORPG ze stajni Blizzarda trwają już od miesięcy, a od wczoraj obejmują one terytoria po obu stronach Atlantyku. Jak do tej pory data oficjalnej premiery "World of Warcraft" była utrzymywana w tajemnicy.

Okazuje się, że zasłona ukrywająca moment premiery "WoW" była nie dość szczelna, gdyż najprawdopodobniej za pośrednictwem Vivendi doszło do wycieku informacji na ten temat.

Według ujawnionego planu wydawniczego, północnoamerykańska premiera odbędzie się w listopadzie, a japońska w grudniu tego roku. Z kolei Europa musi poczekać na początek 2005 roku, zaś Chiny i Tajwan na koniec 2005 roku.

Mimo, iż nie są to oficjalnie potwierdzone daty, to rodzi się pytanie, jak Blizzard chce uniknąć kupowania przez Europejczyków wersji z USA, która ukaże się dużo wcześniej. Wiadomo przecież, że polityka Blizzarda jest taka, aby każdy region grał w swoją wersję.

W przypadku tak dużych przedziałów czasu pomiędzy poszczególnymi premierami może być bardzo ciężko powstrzymać fanów przez kupowaniem wersji z innych regionów świata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy