Wołanie Asherona coraz cichsze

Grupa deweloperska Turbine poinformowała, że jedna z najbardziej znanych na świecie sieciowych gier online już niedługo przejdzie do historii.

Jak podał na stronie internetowej produkcji szef zespołu Jeffrey Anderson, serwery "Asheron's Call 2" zostaną wyłączone dokładnie ostatniego dnia bieżącego roku. Do tego dnia firma jedynie będzie pilnować działania gry, ale nie będzie już wprowadzać żadnych usprawnień rozgrywki.

Warto dodać, że minęło zaledwie kilka miesięcy od wydania rozszerzenia do gry zatytułowanego "Asheron's Call 2: Legions". Informacja o wstrzymaniu dalszych prac nad grą nie została poparta przyczynami, dla których podjęto tę decyzję.

Niemniej wraz z początkiem roku grupa Turbine zamierza uruchomić sieciową grę "The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar", a nieco później "Dungeons & Dragons Online: Stormreach".

Konkurencja już postanowiła wykorzystać ten fakt i ruszyć z trwającą przez tydzień promocją. Przykładowo osoby, które porzuciły zabawę w świecie "Everquest 2" mogą przez najbliższe dni za darmo powrócić do gry.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy