Reklama

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - premiera

Jak poinformowało Wydawnictwo Play-It już jutro do sklepów trafi długo oczekiwana przygodowa gra akcji kierowana zarówno do fanów Trylogii, jak i do osób nie do końca orientujących się we wspaniałym świecie mistrza Tolkiena - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia. Już nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wcielili się w Aragorna, Gandalfa i Froda oraz poprowadzili Drużynę Pierścienia do zwycięstwa.

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia wydany został w pełnej, profesjonalej, polskiej wersji językowej, a jako eXtra prezent od Wydawnictwa Play-It w pudełku z grą znalazł się plakat w klimacie gry.

ReklamaWładca Pierścieni: Drużyna Pierścienia przenosi nas do fantastycznego świata J.R.R. Tolkiena. Fabuła gry oparta jest na pierwszym tomie Trylogii. Czterech hobbitów z Frodem na czele wyrusza w pełną niebezpieczeństw przygodę do siedziby elfów - Rivendell. Ścigani przez Nazgule, z pomocą Aragorna, czy Toma Bombadila zmierzamy do celu wyprawy...Wydawnictwo Play-It zorganizowało również konkurs, dzięki któremu pięć pierwszych osób, które wyśle

maila pod adres: play-it@play-it.pl, otrzyma "rolling demo" - czyli wspaniały film prezentujący grę Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy