Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Winning Eleven 10 zadebiutuje na E3

Dziesiąta już edycja najpopularniejszej obecnie serii pozwalającej na wirtualne kopanie piłki trafi zostanie po raz pierwszy publicznie zaprezentowana na targach E3, które odbędą się w Los Angeles w dniach od 10 do 12 maja.

Cykl "Winning Eleven", w krajach zachodnich znany pod tytułem "Pro Evolution Soccer", ma doczekać się kolejnej odsłony. Twórcy w oficjalnym oświadczeniu zapowiadają, że ich nowa produkcja nie powinna zawieść fanów i - podobnie jak jej słynne poprzedniczki - ma wsławić się za sprawą dynamicznej, realistycznej i szczegółowej oprawy.

Co więcej, Konami podkreśla też tryb rozgrywek sieciowych. Opcja ta po raz pierwszy w serii była dostępna w poprzedniej, dziewiątej edycji. Teraz zaś twórcy poświęcili opcjom zabawy z innymi graczami jeszcze więcej uwagi, czego efektem będą rozmaite opcje prowadzenia rozgrywek, statystyk, rankingów i turniejów.

Ponadto Shingo "Seabass" Takatsuka, twórca serii, zapowiedział swoją obecność na targach podczas prezentacji nowego dzieła jego zespołu. Jak sam stwierdza: "Będzie to jego pierwsza podróż na E3 oraz szansa na rozszerzenie niesamowitej popularności serii na większy, globalny poziom".

Warto dodać, że piłka nożna od Konami cieszy się stale rosnącą popularnością. Do tej pory od powstania cyklu w 1997 roku na PlayStation wydano już prawie 30 edycji na rozmaite platformy.

Dowiedz się więcej na temat: edycja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje