Reklama

Więcej o rozszerzeniu Demise

Nie tak dawno informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad pierwszym oficjalnym dodatkiem do gry "Demise"... Teraz powracamy do tematu, bowiem w sieci pojawiło się trochę nowych informacji.

Historia "Ascension" rozpocznie się w momencie, w którym skończył się wątek fabularny wersji podstawowej. Aby więc zagrać w dodatek, konieczne będzie posiadanie końcowego zapisu z wersji podstawowej.

W dodatku znajdziemy ponad 200 nowych, najróżniejszych przedmiotów. Ponadto wszyscy bohaterowie zdobędą po kilka bardzo przydatnych umiejętności. Pojawi się także parę nowych klas postaci (gildie). Gdy dodamy do tego jeszcze 200 (!) niespotykanych dotąd typów potworów, okaże się, że wyjdzie nam najbardziej chyba rozbudowany dodatek wszech czasów. Czego by nie mówić o zespole Pharoah Productions, to trzeba przyznać, że ma spory rozmach!

Niestety, grafika w grze nie zostanie za bardzo zmieniona w stosunku do pierwowzoru. Minimalnie mają zostać jednak ulepszone efekty zaklęć (planowanych jest kilkadziesiąt nowych czarów) oraz poprawiona zostanie animacja i szczegółowość modeli wrogów. Mimo to gra nadal wyglądać będzie - delikatnie mówiąc - niespecjalnie pięknie. A pamiętamy przecież, że "Demise" już w chwili swojej premiery było krytykowane za grafikę. Ale pamiętajmy także o tym, iż w RPG to nie grafika stanowi o grywalności danych produkcji.

"Demise Ascension" ukaże się najprawdopodobniej w czerwcu tego roku...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama