Reklama

Więcej czerni i bieli

Zespół Lionhead we współpracy z Electronic Arts zapowiedział "Black & White 2: Battle of The Gods", rozszerzenie do kontynuacji jednej z najbardziej pomysłowych strategii ostatnich lat.

Wraz z nową produkcją otrzymamy więcej walk pomiędzy poszczególnymi cywilizacjami korzystającymi ze wsparcia gigantycznych chowańców.

Po tym jak Aztekowie wraz z sojusznikami jakiś czas temu polegli w walce, zapanował spokój. Przynajmniej na jakiś czas. Ci z Azteków, którzy przetrwali, nie mogli pogodzić się z zagrożeniem całkowitego wyginięcia ich ludu. Od miesięcy wznosili kolejne totemy, aby uczcić śmierć tysięcy poległych wojowników. Ostatnio nawet zaczęli wyciągać ich ciała spod ziemi i składać w ofierze swojemu bóstwu. Przez długi czas nic się nie działo.

Do tej pory wierzono bowiem, że ofiary muszą być żywe. Niespodziewanie jednak niebo rozstąpiło się błyskiem. Skumulowana śmierć pozwoliła na przywołanie nietypowego boga. Po raz pierwszy był to bóg zmarłych. Wkrótce wszyscy, którzy zginęli, zaczęli przyłączać się do nowej armii.

Tak mniej więcej prezentuje się wstęp do "Battle of The Gods". Będzie to pierwszy dodatek do "Black & White 2". Główną nowością w świecie Edenu stanie się oponent skłonny do zamiany naszych podwładnych w swoich żołnierzy. Pojawią się więc nowe kreatury, dwa lądy oraz cztery nowe cudy. Do pokonania zaś będzie czekać sześć nowych wyzwań.

"Battle of the Gods" trafi do sprzedaży już wiosną. Rozszerzenie w pierwszej kolejności będzie dostępne w Ameryce Północnej, niedługo później zaś trafi do sklepów w Europie.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | rozszerzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje