Reklama

Warlords Battlecry III - demo tuż, tuż

Co prawda na premierę "Warlords Battlecry III" musimy poczekać do maja, ale demo tej gry jest już "za rogiem". Najprawdopodobniej ukaże się w piątek. Dzięki tej próbce po raz pierwszy zobaczymy, co nowego przyniesie trzecie wcielenie utytułowanego RTS-a. Demo "Warlords Battlecry III" będzie 230-megabajtowym plikiem, który ma zaprezentować większość nowych elementów gry, wliczając w to zupełnie nowe magiczne przedmioty i bohaterów.

Co prawda na premierę "Warlords Battlecry III" musimy poczekać do maja, ale demo tej gry jest już "za rogiem". Najprawdopodobniej ukaże się w piątek. Dzięki tej próbce po raz pierwszy zobaczymy, co  nowego przyniesie trzecie wcielenie utytułowanego RTS-a. Demo "Warlords Battlecry III" będzie 230-megabajtowym plikiem, który ma zaprezentować większość nowych elementów gry, wliczając w to zupełnie nowe magiczne przedmioty i bohaterów.

Co prawda na premierę "Warlords Battlecry III" musimy poczekać do maja, ale demo tej gry jest już "za rogiem". Najprawdopodobniej ukaże się w piątek. Dzięki tej próbce po raz pierwszy zobaczymy, co nowego przyniesie trzecie wcielenie utytułowanego RTS-a.Demo "Warlords Battlecry III" będzie 230-megabajtowym plikiem, który ma zaprezentować większość nowych elementów gry, wliczając w to zupełnie nowe magiczne przedmioty i bohaterów. Będzie okazja zobaczyć w akcji 2 spośród 16 ras dostępnych w pełnej wersji gry. Jako przedsmak rozegramy kampanię na pierwotnie nieodkrytym kontynencie "Etheria".

ReklamaW oczekiwaniu na demo rzućcie okiem na screeny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy