Reklama

Viewtiful Joe po raz kolejny

Dwa tygodnie przed premierą wersji na PlayStation 2, firma Capcom rozpoczęła dostawy "Viewtiful Joe 2" na konsole Nintendo.

Jedną z najlepiej ocenianych gier na GameCuba w zeszłym roku był właśnie "Viewtiful Joe". Ta dynamiczna i zakręcona bijatyka doczekała się mnóstwa pochwał oraz grona wiernych fanów. Jak nie trudno się domyślić, przy okazji odniosła prawdziwy sukces finansowy. Trudno się dziwić, że Capcom postanowił pociągnąć dalsze korzyści z wielkiego zainteresowania swoją produkcją. Tym razem jednak zdecydowano się na wydanie gry na dwie platformy konsolowe, którymi są PlayStation 2 i GameCube. Obie wersje wyceniono na 39,99 dolarów.

Bohater gry to wzorcowy przykład człowieka o dwóch osobowościach. Z jednej strony zwykły chłopiec, ale po przemianie super-bohater. Tym razem otrzymuje wsparcie swej dziewczyny Sylwii, która także nie jest zwyczajną kobietą.

Obie postaci będą w pełni grywalne od początku zabawy. Przed nimi wiele nowych lokacji do pokonania - będą to podziemia, dżungla, ośnieżone góry, starożytna Japonia, a nawet kosmos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy