Reklama

UT 2004 na wyciągnięcie ręki

Ludzie, doczekaliśmy się! Firma ATARI przekazała właśnie oficjalną informację, że prace nad "Unreal Tournament 2004" - grą, na którą czekamy z tak wielką niecierpliwością - zostały zakończone i UT 2004 powoli zmierza do tłoczni, z której prosta droga do sklepów. W związku z komunikatem ATARI można sądzić, że termin premiery, który zapowiadano na 15 marca wydaje się całkowicie realny i raczej nie powinien być przekroczony.

Ludzie, doczekaliśmy się! Firma ATARI przekazała właśnie oficjalną informację, że prace nad "Unreal Tournament 2004" - grą, na którą czekamy z tak wielką niecierpliwością - zostały zakończone i "UT 2004" powoli zmierza do tłoczni, z której prosta droga do sklepów. W związku z komunikatem ATARI można sądzić, że termin premiery, który zapowiadano na 15 marca, wydaje się całkowicie realny i raczej nie powinien być przekroczony.W najnowszym wcieleniu tej produkcji zobaczymy bardzo wiele nowinek: nowe tryby rozgrywki Assault i Onslaught, pojazdy, 45 świeżutkich map, nowe postacie, Voice-over IP, system rozpoznawania głosu, przebudowane menu itd.

ReklamaW oczekiwaniu na premierę zawsze warto nasycić się najświeższymi informacjami o "Unreal Tournament 2004", które zawsze znajdziecie na oficjalnej stronie, znajdującej się pod adresem: http://www.unrealtournament.com/. Przeglądając jej zawartość należy odliczać dni, które pozostały do premiery. To przecież już tak blisko!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje