Universal Studios Theme Park Adv - GameCube

Platforma: GAMECUBE
Dystrybutor na Polskę: LUKAS TOYS Sp. z o.o., Ul. Partynicka 29, 53-031 Wrocław, Tel. 071/339-78-02

...czyli jak to przygoda zatacza coraz szersze kręgi!

Do niedawna naszym pociechom wystarczyły bajki zaczynające się w sposób można - by rzec typowy tj. "...za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, żyła sobie..." itd. Powiedzmy sobie szczerze - dla dzisiejszego małolata obeznanego z technologią jaka go otacza w domu to już zdecydowanie za mało! Wyobraźnia zaczyna pomału nie wystarczać, dlatego dzieciaki tak chętnie sięgają po coraz to nowsze technologicznie konsole - by osobiście przeżywać bujne oraz bajecznie kolorowe historie. A teraz apel do Ciebie rodzicu - jeżeli nie stać Cię na sfinansowanie wyjazdu własnej pociechy do Lego'landu czy Disney'landu to głowa do góry! - firma wydawnicza KEMCO nadciąga z pomocą oferując virtualną podróż do świata kinowej magii: UNIVERSAL STUDIOS! Tak, tak... nie przesłyszałeś się - kupując grę pod tymże tytułem na platformę Nintendo GAMECUBE będziesz mógł wraz ze swoim potomstwem zwiedzić wytwórnię UNIVERSAL STUDIOS - park tematyczny z ekscytującymi magicznymi atrakcjami bazującymi na najbardziej znanych filmach kiedykolwiek wyprodukowanych w Hollywood! Nawet jeśli nigdy w życiu nie miałeś okazji przebywać tam fizycznie to i tak poczujesz prawdziwą atmosferę tego wspaniałego miejsca.

Hollywood'zkie szaleństwo bez ruszania się z domu!
By wierniej oddać klimat zwiedzania i poruszania się po tym ogromnym kompleksie filmowo - rozrywkowym już na samym początku otrzymujesz do rąk własnych młody graczu - kartę UNIVERSAL, na której to kompletować będziesz oryginalne znaczki przyznawane za przejście określonych zadań na jakie się natkniesz. Teraz uzbrojony we własną kartę możesz wejść tam, gdzie jeszcze nikt z odwiedzających ten park nie miał okazji! Ujrzysz ekscytujące atrakcje jak np. E.T., Jurassic Park i zrobisz rzeczy o jakich nigdy nie śniłeś. Pamiętaj, że zabawa nie kończy się dopóki Twoja karta nie jest zapełniona po brzegi, ale dodatkowym celem jest zdobywanie jak największej ilości punktów. Własnego bohatera, który będzie ucieleśniał Twoją osobę wybierzesz na początku rozgrywki spośród dostępnych urwisów. By jeszcze bardziej przypominał Ciebie możesz go nazwać własnym imieniem lub ulubionym przezwiskiem - i do dzieła brachu! Czekają na Ciebie m.in.:

 • E.T, którego będziesz musiał dowieźć bezpiecznie do statku kosmicznego polegając tylko i wyłącznie na swoim dwukołowym rowerze
 • Łódź prosto wyciągnięta z planu filmowego "SZCZĘK", której bronić będziesz przed pływającymi bestiami
 • Wood Woodpecker prowadzący specjalnie dla Ciebie quiz o tematyce filmów wyprodukowanych w UNIVERSAL STUDIOS
 • Płonący budynek z "BACK DRAFT'u", gdzie jako dzielny strażak będziesz ratował ludzkie istnienia
 • Wspaniały świat "WATERWORLD", gdzie będziesz mógł z wielu miejsc na widowni obserwować efekty specjalne
 • Niepowtarzalnie klimatyczne światy z filmów "BACK TO THE FUTURE", "THE WILD, WILD, WILD WEST" oraz "JURASSIC PARK".

  Jestem pewien, że emocji, frajdy oraz zabawy w tym cudownym choć virtualnym miejscu nie zabraknie Wam na wiele emocjonujących godzin! Trzymajcie się mocno foteli!

  MartineZ

  Reklama

 • INTERIA.PL

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL

  Polecamy