Reklama

UFO: Aftershock już w październiku

Przygotowywana przez studio Altar Interactive globalna strategia z elementami taktycznej gry akcji, stanowiąca kontynuację znakomitego "UFO: Aftermath", trafi do sprzedaży szybciej niż się spodziewaliśmy.

Firmy odpowiedzialne za wydanie produkcji - Ascaron oraz Cenega - ogłosiły już oficjalną datę premiery długo oczekiwanej produkcji.

"UFO: Aftershock" w wersji na komputery klasy PC trafi do sprzedaży w całej Unii Europejskiej dokładnie 7 października. Wówczas to będziemy mogli sprawdzić, jaki los spotkał Ziemię po tym, jak ludzie poddali się w walce z obcymi i przenieśli na latającą wyspę zwaną Laputa, która znajduje się na orbicie planety.

W 2054 roku pozostałości naszej rasy toczą już wojnę między sobą. Ziemianie doprowadzili w ten sposób do zniszczenia Laputy, a jedynym wyjściem będzie powrót na powierzchnię swojej planety, którą obcy zamierzają zamienić w gigantyczny żywy organizm. Jedynym wyjściem będzie ponowne podjęcie walki z najeźdźcami.

Warto dodać, że niedawno wydawcy gry przedstawili jak będzie wyglądać opakowanie przygotowywanej edycji gry na konsolę Microsoft Xbox. Niemniej jednak poza faktem, że gra będzie obsługiwać tryb rozgrywek multiplayer przez system Xbox Live! i trafi do sprzedaży na początku 2006 roku, nic więcej o konsolowej wersji nie wiadomo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy