Reklama

Ubisoft zgarnia znanego snowboardzistę

Pochodząca z Francji firma wydawnicza postanowiła podpisać kontrakt z jednym spośród złotych medalistów XX Olimpiady Zimowej, która toczy się obecnie we włoskim Turynie.

Shaun Roger White - zdobywca pierwszego miejsca w konkurencji halfpipe na trwających igrzyskach i sześciokrotny mistrz zawodów X Games - doczeka się własnej gry wideo. Sportowiec zgodził się na współpracę na zasadach wyłączności z jednym spośród największych producentów i wydawców gier na świecie.

"Jestem zaszczycony możliwością pracy z Ubisoftem, aby stworzyć grę, która będzie potrafiła ująć dreszczyk towarzyszący snowboardowi w sposób, jakiego nie dokonała do tej pory żadna inna produkcja" - powiedział White. "Jestem sporym fanem gier tej firmy takich, jak 'Prince of Persia', więc ekscytuje mnie możliwość połączenia tego, co lubię w snowboardzie i grach, w coś, czym będzie mógł się bawić każdy".

Dziewiętnastoletni White jest jednym z najbardziej utalentowanych profesjonalnych snowboardzistów na świecie. Podczas swojego wystąpienia na olimpiadzie, za które zdobył złoty medal, White wykonał w niesamowitym stylu trudne 1080-stopniowe obroty, przez co zdobył 46,8 na 50 możliwych punktów. W ten sposób mistrz udowodnił, że jest w stanie sprostać postawionym wymaganiom.

Niemniej jednak nie zdradzono jeszcze żadnych szczegółów odnośnie zawartości samej gry. Pewne jest jedynie, iż sygnowana przez Shauna White'a gra trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

Dowiedz się więcej na temat: W.E. | firma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje