Reklama

TRD2 uboższa w wersji PS2

Wielu było już malkontentów, którzy nie dawali grze "TOCA Race Driver 2: The Ultimate Simulator" większych szans na szybkie pojawienie się w wersji dedykowanej konsoli PlayStation 2.

Jak się jednak okazuje, programiści z Codemasters stają na głowie, by po radykalnych cięciach w oprawie wizualnej przenieść "TRD2" na platformę sprzętową Sony.

"TOCA Race Driver 2: The Ultimate Simulator" zaskoczy natomiast pozytywnie użytkowników PlayStation 2 trybem rozgrywek online, w którym udział weźmie aż do ośmiu graczy jednocześnie. Mało tego, wśród traktów wyścigowych odnajdziemy kilka ekskluzywnych torów, a opcje rozgrywek wzbogacą się o nową Pro Sim Mode.

Człon grupy deweloperskiej odpowiedzialny za engine graficzny zapowiada stałe 60 klatek na sekundę, przy 21 samochodach w kadrze kamery. Czy jest to faktycznie możliwe do zrealizowania przez system PlayStation 2? Przekonamy się o tym w październiku br., kiedy to "TRD2" zadebiutuje na europejskim kontynencie.

Na potwierdzenie wiarygodności tej informacji, zamieszczamy na marginesie najświeższe screeny z "TOCA Race Driver 2: The Ultimate Simulator", powstałe na bazie edycji PS2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy