Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

They Hunger wciąż w produkcji

Zespół Black Widow Games za pośrednictwem swojej witryny internetowej zapewnił, że wciąż jeszcze jest przy życiu i wytrwale pracuje nad swoim pierwszym komercyjnym tytułem - horrorem, w którym akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby.

"They Hunger: Lost Souls", zapowiedziana jesienią 2005 roku gra oparta o silnik Source od Valve, bazująca na znanej wcześniej serii modyfikacji do "Half-Life", nadal znajduje się w przygotowaniu - oświadczyli deweloperzy.

Data wydania gry ma zostać podana wraz z nadchodzącym zakończeniem prac nad nią. Przedstawiciele studia oświadczyli, że długi brak aktualizacji o ich projekcie nie powinien być odbierany tak, jakby ten przestał istnieć.

"Niestety, kilka głównych witryn internetowych zinterpretowało brak wieści jako oznakę, że projekt został anulowany, co nie mogło mieć miejsca. Obecnie jesteśmy w kontakcie z nimi, aby wyjaśnić te informacje. Po zainwestowaniu tak wiele czasu i trudu w ten projekt nie miałoby żadnego sensu wyrzucanie wszystkiego co jest, gdy stoi na ostatnich etapach przygotowań, ale też nie miałoby sensu publicznego zaprezentowania dopóki nie będziemy pewni, że będziecie mogli się tym w pełni cieszyć" - piszą twórcy gry.

"They Hunger: Lost Souls" będzie pierwszoosobową strzelanką, która wprowadzi wiele nowych elementów do gier utrzymanych w koncepcji przygodowych survival horrorów. Fabuła gry przeniesie nas do północno-wschodniej Europy wczesnych lat 60. ubiegłego stulecia. Wówczas to podobno pojawiła się seria anomalii, które sprawiły, że martwi zaczęli wychodzić z grobów. Głównym bohaterem będzie turysta, który przypadkowo jest świadkiem wydarzeń. Niefortunnie szuka schronienia w okolicznych ruinach, które okazują się być iście piekielnym miejscem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje