The Movies w listopadzie na PC

Już wkrótce będziemy mogli poczuć się gwiazdami rodem z Hollywood. Wszystko to za sprawą firmy "Lionhead" i jej gry pt. "The Movies", która pozwoli graczom zostać wirtualnymi właścicielami, menadżerami i reżyserami gigantycznej wytwórni filmowej.

Na sierpniowej imprezie Edinburgh Games Festival, która odbyła się w Wielkiej Brytanii, "The Movies" została okrzyknięta jednym z najlepiej zapowiadających się produktów branży elektronicznej rozrywki.

Wiadomo już, że prace nad grą w wersji PC zostały pomyślnie zakończone, a finalna wersja "The Movies" ukaże się w sklepach 8 listopada. Wydawcą gry jest firma Activision.

W trakcie przygotowywania są także konsolowe odsłony tego tytułu, jednak jak na razie nie znane są daty wydania "The Movies" w wersjach na platformy PlayStation 2, Xbox i GameCube. Co więcej, nie wiadomo czy w ogóle się ukażą, gdyż jeden z pracowników wydawnictwa Activision, zapytany o to, kiedy konsolowe wersje "The Movies" powędrują do sklepów, odpowiedział, że Activision wcale nie twierdziło, że takowe powstają...

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Guardian | firmy | Hollywood
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy