Reklama

Tajemnica Zginionej Jaskini już po polsku

Polska wersja "Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" jest już gotowa i obecnie trwają ostatnie przygotowania do wydania jej na naszym rynku.

"Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" przenosi gracza do czasów, kiedy komputery czy telefony komórkowe nikomu się nie śniły, ba, nikt nawet nie myślał o bieżącej wodzie w swojej... jaskini.

Akcja gry została osadzona 15 tysięcy lat przed naszą erą. Gracz wciela się w postać młodego myśliwego o imieniu Arok, który pewnego dnia znajduje symbol podobny do tego, jaki widnieje na kamieniu, który kiedyś wręczył mu tajemniczy wędrowiec - Klema. Znudzony dotychczasowym życiem, Arok postanawia ruszyć tym śladem i tak właśnie zaczyna się największa przygoda w jego życiu.

"Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" jest drugą grą z serii The Adventure Collection, skierowanej do wielbicieli przygodówek. Do tej pory w ramach serii ukazała się "Agatha Christie: I nie było już nikogo", natomiast w najbliższym czasie na rynek trafią "Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę" oraz "Journey to the Moon: Podróż na Księżyc". Wszystkie tytuły z serii The Adventure Collection charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem, świetnym scenariuszem oraz polską wersją językową.

Gra trafi do sprzedaży 31 marca. Sugerowana cena detaliczna gry to 59,90 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy