Reklama

Superman powróci w czerwcu

Wydawnictwo Electronic Arts zaprezentowało opis czego możemy spodziewać się po nowej grze stanowiącej adaptację nadchodzącego filmu kinowego z słynnym nadczłowiekiem w roli głównej.

Całość będzie sięgać do pomysłów zebranych w tworzonych od ponad 60 lat komiksach. Mimo upływu czasu Człowiek ze Stali nie traci tupetu i wciąż jest gotowy do walki ze złem.

Tajemnice związane z fabułą "Superman Returns: The Videogame" nie są znane. Pewne jest tylko jedno: po kilku latach nieobecności Superman powrócił do Metropolis. Ogromne miasto przez ten czas pogrążyło się we wszechobecnej przemocy. My zaś, wcielając się w postać bohatera o nadludzkich zdolnościach, będziemy mieli tylko jedno główne zadanie do wykonania - pozbyć się wszystkich, którzy szkodzą zwykłym mieszkańcom miasta i reszty świata.

Jedną z cech charakterystycznych produkcji ma być wielkość miasta, po którym będziemy się poruszać. Jak podają producenci, zajmuje ono obszar blisko 80 mil kwadratowych i liczy sobie ponad 10 tysięcy budynków. Co za tym idzie - będziemy mogli spokojnie latać, wykonywać akrobatyczne ewolucje mierzyć się z atakami rakietowymi itd.

Do naszej dyspozycji będą takie zdolności, jak promienie X-Ray pozwalające na poznanie tego co kryje się za ścianą, możliwość rozróżniania temperatur w otoczeniu, nasłuchiwania odległych odgłosów, nadludzka wytrzymałość, prędkość i oddech. Wszystko to posłuży nam w walce z przeciwnikami dążącymi do zniszczenia miasta oraz do pomocy niewinnym ofiarom ich niecnych czynów.

Superman dodatkowo będzie musiał wybierać pomiędzy różnymi ryzykownymi zadaniami, które będą toczyć się w tym samym czasie. Co za tym idzie - gra nie będzie się sztywno trzymać ram filmowego scenariusza i będzie można ją przejść wielokrotnie.

Nad "Superman Returns: The Videogame" pracuje studio EA Tiburon. Premiera gry powinna odbyć się w czerwcu w okolicach światowej premiery filmu kinowego.

Gra dostępna będzie na konsole Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox.

Dowiedz się więcej na temat: opis | wydawnictwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje