Reklama

Steelpad QcK Heavy - każdy milimetr robi różnicę

Multimedia Vision wprowadza na rynek nowy materiałowy mousepad firmy Steel Series. Steelpad QcK Heavy to najnowsza perełka wśród Steelpadów - jest udoskonaloną wersją popularnej podkładki QcK+, a jego głównym atutem jest grubość zwiększona do 6mm.

Choć może się to wydawać niemożliwe, każdy milimetr grubości pada to dla gracza spora różnica - m.in. zwiększona wygoda użytkowania. Jak bardzo jest to istotne, świadczy fakt, iż na tego typu potrzebę zgodnie wskazywali gracze najlepszych teamów z całego świata.

QcK Heavy to niepozorny materiałowy prostokąt o rozmiarach 450mm szerokości, 400mm długości oraz 6mm grubości. Spory milimetraż w połączeniu ze zwiększoną grubością tworzy pad wręcz idealny do wielu godzin grania lub po prostu standardowego korzystania z komputera. Specjalny materiał na powierzchni zapewnia doskonałą precyzję, zaś porządne wykonanie - wytrzymałość.

Jeśli jest jeszcze ktoś, na kim nie robi to wrażenia, to warto byłoby wspomnieć, że z produktów firmy Steel Series korzystają takie klany jak SK-Gaming, MouseSports, Team 3D oraz najlepszy w Polsce - Pentagram-Gshock.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy