Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Spider-Man - Dreamcast

Producent: Activision

Reklama

Dystrybutor: Neversoft Entertainment, Treyarch

Rodzaj gry: przygodowa

Data wydania: Kwiecień 2001

Platforma: Dreamcast

Po konsolowej adaptacji komiksowej opowieści o Spider-Manie na platformy PlayStation i N64 przyszła kolej na Dreamcasta. Grę produkje nie kto inny jak Activision, co już powinno świadczyć o dosyć dobrej jej jakości.

W porównaniu do swoich poprzednich wersji (PSX i N64) w "Spider-Manie" zostały poprawione sylwetki postaci (spójrzcie na głownego bohatera), wygładzone tekstury, bogatsze kolory, a także dopracowane inne szczegóły graficzne. A nie zapomnijmy, że wersja na PSX została wytypowana przez serwis IGN na najlepszą grę akcji na tą konsolę.

Akcja toczy się w New York City. Rozgrywka jest podzielona na kilka poziomów, na każdym z nich mamy określone zadanie do wykonania. Jak się pewnie domyślacie do dyspozycji mamy tą gamę ruchów człowieka-pająka, jaką poznaliśmy w komiksach. Oplatanie siecią wystrzeliwaną z okolic nadgarstka jest na porządku dziennym. Będziemy mieli większe możliwości co do palety sposobów poruszania się niż w porzednich wersjach. Grywalność podobno ma być jeszcze większa niż na PSX. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Dowiedz się więcej na temat: Platforma Obywatelska | dystrybutor | MAN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje