Reklama

Space Channel 5v2 - PS2

Platforma: PlayStation2
Rodzaj gry: muzyczno-taneczna
Dystrybutor w kraju: Sony Poland
Grywalność: 7,5/10
Grafika: 8/10
Dźwięk: 8,5/10
Premiera: już jest!

Ulala powraca!
Młoda reporterka radia "Space Channel 5" stanie ponownie do tanecznej walki ze złem kosmosu. Tym razem jej głównym przeciwnikiem będzie tajemnicza grupa taneczna, wykorzystująca do swych niecnych celów roboty. Na czele zła stoi Purge, którego celem jest porwanie każdej osoby, która nie jest w stanie dotrzymać kroku jego wysłannikom...

Reguły zabawy
Sposób gry pozostał praktycznie nietknięty. Jako gracz musimy wczuć się w rytm muzyki i wciskać odpowiednie przyciski w momencie, gdy roboty wydają nam polecenia (np. lewo, prawo, góra, dół, strzał!). Ulala zaczyna powtarzać taneczne ruchy grupy, uwalniając się od jej hipnotycznej siły. Następnie celuje w obcych z pistoletu i...ratuje zakładników.

Jakieś innowacje?
Tak więc pomysł, który grze Space Channel 5v1 przyniósł tak wielu zwolenników postanowiono wykorzystać po raz drugi. Nie oznacza to jednak, że Space Channel się nie rozwija. Przeciwnie - wraz z nowym dyrektorem rozgłośni Space Michalem Jacskonem (!) gra nabiera nowych barw. Renderowane tła, dynamiczna praca kamery i niezwykła kombinacja barw i światła robią niezwykłe wrażenie. Pod tym względem można mówić o sporym postępie w stosunku do pierwowzoru. Muzyka pozostała na tym samym - bardzo dobrym poziomie.

W czym należy być dobrym...
Element, na który nie sposób nie zwrócić uwagi to podniesiony poziom trudności i urozmaicenie instrumentów służących do taneczno-muzycznej walki. Wyczucie rytmu i zgrabne poruszanie się w takt muzyki nie wystarczą. Przyda się również znajomość gry na instrumentach a nade wszystko dobra pamięć i refleks.

Przebierz ciuszki!
Dla fanów uroczej bohaterki gry - Ulali - przewidziano możliwość zmiany jej odzienia...Wraz z postępami w poszczególnych trybach gry ciuchy i różne gadżety pojawiają się w tzw. Custom roomie. Zabawa zapowiada się więc niezwykle emocjonująco...

MartineZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje