Reklama

Skaner wielkości komórki

Ktoś mógłby zadać pytanie, po co komu taki mały skaner? Do czego on może się przydać, przecież na czymś tak małym prawie nic nie można zeskanować? Wbrew pozorom odpowiedź jest bardzo prosta i jak każda prosta rzecz, genialna zarazem. Otóż ColorPage-BR600 jest skanerem służącym do skanowania wizytówek.

Produkt ten skierowany jest do zabieganych biznesmenów, którzy szczególnie w trakcie podróży służbowych, często nie mają czasu na wprowadzanie nowych danych o potencjalnych partnerach do swojego notesu, czy książki adresowej, albo też nie mają zamiaru nosić przy sobie tysiąca papierowych wizytówek.

Jest to bardzo nowatorki pomysł na notatnik XXI wieku. Ten mały skaner wyposażony został w oprogramowanie Cardiris 3.5 umożliwiające przerabianie zeskanowanych danych na rekordy, które później można edytować i bezpośrednio zapisywać do naszej książki adresowej czy notatnika. Tak przygotowane dane właściwe gotowe są do dalszego użytku, gdyż skaner jest kompatybilny z Windows XP, ME, 2000 i 98, co umożliwia dowolną obróbkę uzyskanych danych. Mimo, iż sam skaner jest bardzo małych rozmiarów, bo 106.5 x 52 x 25 mm (przeciętna wielkości telefonu komórkowego), to może skanować nawet do rozdzielczości 600 dpi. Ponadto posiada wejście USB oraz nie potrzebuje dodatkowego zasilania.

Skaner ColorPage-BR600 jest propozycją dla biznesmenów tzw. światowej klasy, czyli tych, którzy często podróżują za granicę. Rozpoznaje on 50 różnych języków oraz automatycznie wyrównuje krzywo i niedbale włożone obrazy. Dzięki temu nawet, kiedy jesteśmy w pośpiechu możemy być pewni, iż skanowane dane będą wyglądały tak, aby nie zagrażać naszym przyszłym kontaktom biznesowym, czyli będą w dobrej rozdzielczości, gotowe do dalszej edycji i oczywiście użytku.

Dowiedz się więcej na temat: pytanie | komórki | skaner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama