Reklama

"Simowie" w reality show

Wszystko wskazuje na to, że jedna z najlepiej sprzedających się gier na świecie - "The Sims" - pojawi się także na ekranach telewizorów, albowiem firma Electronic Arts, która jest jej wydawcą, chce stworzyć na podstawie serii "The Sims" telewizyjne reality show.

Jak twierdzą przedstawiciele EA, na podjęcie decyzji o realizacji tego pomysłu z pewnością będzie miała wpływ duża oglądalność programów typu reality show w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jaką formę przybierze reality show stworzone na kanwie gry "The Sims". Prawdopodobnie oglądający program, podobnie jak aktualnie czynią to gracze, będą mogli decydować o zachowaniach telewizyjnej rodzinki. Oczywiście na postawę uczestników zabawy wpłyną jedynie osoby, które zdecydują się wysyłać płatne SMS-y. Electronic Arts nie ukrywa, iż liczy na spore zyski w związku z przeniesieniem przygód "Simów" w telewizyjny wymiar.

Dodatkowym bodźcem dla producentów pierwszego reality show tworzonego w oparciu o grę komputerową byłby fakt, że odbiorcą tego typu programów są głównie kobiety, które stanowią także większość osób grających we wszystkie części serii "The Sims".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy