Reklama

Siedmiu zabójców Capcomu

Bardzo ciekawie zapowiadająca się gra Capcomu, która ma ukazać się wyłącznie w wersji na konsole GameCube, niedługo będzie miała swoją premierę. Mowa o "Killer 7" - grze akcji, której termin wydania został ustalony na lato tego roku.

Wcześniej firma Capcom zapowiadała wydanie gry w Stanach Zjednoczonych na 7 czerwca, podczas gdy na europejskiej stronie producenta jako datę wydania "Killer 7" podaje się 24 czerwca 2005. Nowa informacja prasowa głosi, że produkt ukaże się na całym świecie mniej więcej w tym samym czasie, w lecie tego roku.

Nad produkcją "Killer 7" czuwa Shinji Mikami, twórca takich gier, jak "Resident Evil" i "Devil May Cry". "Killer 7" pozwoli graczom kontrolować poczynania siedmiu płatnych morderców, będących kolejnymi wytworami jaźni przykutego do wózka inwalidzkiego kaleki.

Dzięki zastosowaniu stylowej techniki cel-shading gra posiadać będzie bardzo niecodzienny wygląd.

Pomimo, że pozycja "Killer 7" tworzona jest wyłącznie z myślą o posiadaczach platformy GameCube. Capcom przymierza się do wydania gry również w wersji na PlayStation 2. Nie jest jeszcze pewne, kiedy będzie to miało miejsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy