Reklama

Shadowbane bezpłatny

Nastąpiła swoista rewolucja na internetowych serwerach masowej gry online "Shadowbane". Niespodziewanie prowadzona przez UbiSoft produkcja uzyskała status gry dostępnej dla wszystkich. Jedyne, co jest potrzebne, by zacząć uczestniczyć w rozgrywkach, to klient gry i stały dostęp do sieci.

O opracowanym przez zespół Wolfpack Studios tytule po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2000 roku. Ostatecznie po kilku latach prac nad tytułem jego światowa premiera odbyła się w marcu 2003 roku. Niedługo później gra trafiła również do Europy, a jej popularność przyczyniła się do powstania dwóch rozszerzeń: "The Rise of Chaos" oraz "Throne of Oblivion".

Teraz zaś utrzymany w mrocznych klimatach fantasy tytuł jest już dostępny dla wszystkich. Gracze, którzy do tej pory musieli wnosić opłaty za udział w rozgrywkach, mogą ich zaprzestać. Do zabawy mogą wrócić też ci, których konta zostały wyłączone.

Najważniejszą zmianą jest jednak fakt, iż do zabawy mogą przyłączyć się także nowe osoby, które do tej pory z "Shadowbane" nie miały żadnego kontaktu. Jak podali producenci gry, mogą już założyć konta na serwerach i wbrew podanym tak informacjom nie wnosić żadnych opłat. System ulegnie niedługo kilku poprawkom, które usuną wszystko co związane jest z abonamentami.

Szczegóły związane ze zmianami w świecie "Shadowbane" zostaną niedługo bardziej przybliżone na internetowych stronach gry.

Dowiedz się więcej na temat: rewolucja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje