Reklama

Serious Sam zdobywa kolejne konsole

Global Star (część składowa Take-Two) pracuje nad "Serious Sam: Next Encounter" na konsole PS2 i GameCube. Gra pozwoli na multiplayerowe harce aż ośmiu graczom jednocześnie lub zabawę we dwóch na podzielonym ekranie (PS2), podczas gdy na konsoli GameCube zagramy wyłącznie na dzielonym na cztery części ekranie.

Global Star (część składowa Take-Two) pracuje nad "Serious Sam: Next Encounter" na konsole PS2 i GameCube. Gra pozwoli na multiplayerowe harce aż ośmiu graczom jednocześnie lub zabawę we dwóch na podzielonym ekranie (PS2), podczas gdy na konsoli GameCube zagramy wyłącznie na dzielonym na cztery części ekranie.Dodatkowo zapowiedziano, że w przyszłości ma powstać wersja na kieszonsolkę Gameboy Advance, która oprócz znanych już wszystkim przygód ma zawierać wiele nowych elementów, jak choćby niespotykanych dotąd przeciwników oraz tryb deathmatch dla czterech graczy.

ReklamaDo tej pory "Serious Sam" gościł tylko na PC i Xboxie, ale już na wiosnę sytuacja zacznie się zmieniać za sprawą opisywanych wyżej przygotowań. Przygody Sama na nowych platformach mają kosztować po 19,99 funtów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy