Reklama

Serious Sam 2: Wkrótce demo

Na forum przygotowywanego przez fanów serwisu Seriously! pojawiła się interesująca wiadomość bezpośrednio od producentów gry "Serious Sam 2".

Zgodnie ze słowami przedstawiciela korporacji 2K Games, firma zamierza wydać oficjalne demo swojej produkcji jeszcze przed jej światową premierą.

Jak poinformowano, "Serious Sam 2" w wersji dla komputerów klasy PC jest już na ukończeniu, a prace nad edycją dla konsoli Microsoft Xbox nabierają szalonego tempa. Jednakże cały zespół deweloperski Croteam znakomicie się przy tym bawi. Dobrze to wróży dla sequela wypełnionej humorem strzelanki.

Demonstracyjna wersja dla komputerów klasy PC zostanie udostępniona w sieci już na miesiąc przed premierą programu, która odbędzie się w październiku bieżącego roku. Na tym jednak nie koniec - posiadacze konsoli Microsoft Xbox również będą mogli przetestować grę. W tym przypadku niezbędny będzie dostęp do płatnej usługi Xbox Live!

Ponadto firma poinformowała, że już teraz warto zamówić długo oczekiwany tytuł w przedsprzedaży. Ci, którzy się na to skuszą w sklepach GameStop i Electronics Boutique, otrzymają dodatkowe powody do zadowolenia. Dostarczy ich limitowana seria szkiców przygotowanych Grega Horna - znanego twórcę komiksów.

Jak zawsze deweloperzy podkreślili, że są otwarci na wszelkie propozycje zmian w powstającej grze. Jak stwierdził przedstawiciel firmy, z tym tytułem zamierzają dosłownie utopić takie megahity, jak "Doom 3", "Quake 4" i "Half-Life 2". Czy im się to uda? Przekonamy się już wkrótce.

"Serious Sam 2" to powrót bezkompromisowego twardziela Sama Stone, który jeszcze raz musi stanąć do walki z hordami piekielnych potworów. Dzięki zupełnie nowemu silnikowi, przygotowanemu przez chorwackie studio Croteam, gracze będą mogli liczyć na naprawdę zadziwiające efekty specjalne i niezwykle dynamiczną akcję. W końcowym produkcie znajdzie się aż 40 dopracowanych poziomów i ponad 45 różnorodnych przeciwników.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy