Reklama

Safa HMP-110R

Firma Safa przedstawiła urządzenie, które już niebawem trafi do sprzedaży. Mowa oczywiście o odtwarzaczu MP3, który jest dość ciekawy zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Oprócz formatu MP3 odtwarzacz obsługuje takie standardy jak OGG, WMA i ASF.

Dane gromadzone są na miniaturowym dysku wielkości jednego cala i pojemności 1,5 GB, ale w ofercie ma pojawić się model o pojemności 4 GB. Dane na temat pracy urządzenia, jak i o odtwarzanych utworach wyświetlane są na podświetlanym wyświetlaczu LCD.

Do ciekawych możliwości należy kompresowanie w locie sygnału audio dostarczonego do urządzenia poprzez wejście liniowe czy przechwytywanie sygnał z wbudowanego tunera FM. Do dodatkowych funkcji należy zaliczyć możliwość pracy urządzenia jako dyktafonu i możliwość sterowania za pomocą pilota, który jest dołączany standardowo do zestawu.

Komunikacja jak również ładowanie akumulatorów odbywa się poprzez port USB 2.0. Jest to pierwsze urządzenie tej firmy które ma ukazać się w sprzedaży poza granicami Koreii, do tej pory firma produkowała urządzenia na rodzimy rynek oraz była podwykonawcą dla takich firm, jak Sanyo czy Philips.

Nie znamy jeszcze ceny urządzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje