Reklama

Religijny RTS

Fani serii książkowej zatytułowanej "Left Behind", która sprzedała się na całym świecie w ponad 63 mln egzemplarzy, będą mieli niedługo okazję osobiście dołączyć do batalii dobra ze złem w nowym RTS-ie, który ukaże się na komputery PC.

Gra "Left Behind: Eternal Forces" oparta jest na podstawie serii bestsellerowych powieści Tima LaHaye i Jerry'ego B. Jenkinsa, które opierają się na Apokalipsie św. Jana. Fabuła gry rozgrywa się w przyszłości, w której wierzący poszli do nieba, pozostawiając na ziemskim padole resztę ludzkości, która ma doświadczyć siedmiu lat nieszczęść.

W grze okazuje się, że Antychryst zdołał przejąć kontrolę nad ONZ, stając się jego przywódcą, i chce przejąć kontrole nad całym światem wykorzystując do tego celu Siły Pokojowe ONZ. Na drodze w realizacji planu Antychrysta stają jednak rebelianckie oddziały Tribulation Forces, które poprowadzisz jako głównodowodzący do apokaliptycznych bitew rozgrywających się w sceneriach Nowego Jorku.

Jak dotąd ujawnionych zostało tylko kilka szczegółów dotyczących rozgrywki, ale już teraz wiadomo, że w trybie jednoosobowym będziesz brał udział w wydarzeniach opisanych w książkach "Left Behind", podczas gdy w trybie online będziesz zdobywał terytoria przeciwników.

"Zmagania polegające na przeciąganiu na swoją stronę neutralnych jednostek, aby walczyły po stronie dobra lub zła, z pewnością przemówią do graczy lubiących głębszy poziom rozgrywki niż ten spotykany w innych tytułach RTS" - zapowiadają autorzy gry, którzy twierdzą także, że ich produkt ma być najbardziej realistycznym przedstawieniem Nowego Jorku, jakie kiedykolwiek zostało zaprezentowane w grze komputerowej.

Reklama

Gra Left Behind: Eternal Forces ma ukazać się w USA na początki 2006 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy