Reklama

Reklamy zawitają do Anarchy Online

Norweska firma Funcom ogłosiła, że jej niezwykle popularna na całym świecie gra sieciowa już niedługo zostanie wypełniona reklamami.

Wirtualny świat masowej gry sieciowej "Anarchy Online" nabierze jeszcze więcej życia. Jego twórcy podpisali umowę z firmą Massive Inc. Za sprawą jej specjalistów już niedługo prawie wszystko w "AO" zmieni się nie do poznania.

W grze pojawią się tzw. dynamicznie dostarczane reklamy wideo. Dzięki opracowaniu specjalnego systemu do transmisji danych możliwe będzie wyświetlanie wysokiej jakości dźwięku i wideo w np. piętnastosekundowych spotach reklamowych. Takie reklamy będą się pojawiały w darmowej wersji "Anarchy Online". Stali użytkownicy, którzy opłacają abonament będą mogli wyłączyć wyświetlanie ogłoszeń. Wśród firm, które już zamówiły swoje reklamy, znajdują się m.in. takie korporacje, jak Panasonic oraz Channel 4.

Warto dodać, że reklamy wprowadzone do gry zostaną przygotowane specjalnie z myślą o jej fanach. Każda będzie dopasowana do wirtualnej rzeczywistości produkcji. Ponadto system opracowany przez Massive Inc. w żaden sposób nie będzie spowalniał przebiegu rozrywki. Jak twierdzą twórcy "Anarchy Online", gracze będą miło zaskoczeni tą innowacją. Do tej pory w żadnej produkcji sieciowej nie przeprowadzono podobnej akcji.

Massive Inc. jest jedną z nielicznych agencji reklamowych, które wpadły na początku bieżącego roku na pomysł zamieszczania reklam w grach. W chwili obecnej firma współpracuje m.in. z takimi zachodnimi koncernami, jak: Coca-Cola, Honda, Dunkin' Donuts, Intel, Nestle, Paramount i T-Mobile.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy