Reklama

Reef wyda dwie strzelanki

Stworzone przez firmę Parallax Art Studios gry, w których akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, zostaną wydane na zachodzie jeszcze w tym roku.

"Liquidator" oraz "Utopia City", produkcje znane do tej pory jedynie w Rosji produkcje za sprawą korporacji wydawniczej Play Ten, zostały obcięte opieką przez firmę Reef Entertainment z Wielkiej Brytanii.

Pierwszy tytuł to strzelanka FPP, której akcja toczy się w przyszłości. Cywilizacja doszła do poziomu, na którym Ziemia ma wiele powiązań z trzema podobnymi do siebie planetami. Nie ma już wojen i wszyscy żyją w harmonii. Pewnego dnia jednak pojawiają się problemy z komunikacją, a Ziemia staje w obliczu zagrożenia.

"Utopia City" natomiast będzie opowiadać o historii z 2091 roku, kiedy to w futurystycznej miejscowości Postville znienacka pojawia się tajemnicza forma życia, zagrażająca życiu tutejszych mieszańców.

Peter Rezon z Reef Entertainment ujawnił, że w pierwszej kolejności, już w drugim kwartale bieżącego roku, jego firma zamierza wydać obie produkcje na komputery klasy PC. Możliwe również, że zostaną przygotowane konwersje na Sony PlayStation 2 oraz PlayStation Portable, które ukazałyby się pod koniec roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje