Reklama

Rainbow Six nie na PC

Premiera gry "Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown" może opóźnić się o kolejne miesiące. Dobrą wiadomością jest to, że gra prawdopodobnie będzie dostępna na jeszcze jedną platformę - konsolę GameCube.

Niestety, francuski wydawca i producent nie zakłada wersji przeznaczonej na komputery PC - taką informację mogliśmy wyczytać w opublikowanym niedawno raporcie finansowym Ubisoftu.

Raport zawiera orientacyjny czas wydania gry "Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown", która ukaże się w drugim kwartale bieżącego roku finansowego firmy, trwającego od lipca do września 2005 roku. Wydanie gry było już raz przekładane i wygląda na to, że gracze będą musieli poczekać na nią jeszcze parę miesięcy dłużej.

"Tom Clancy's Rainbow Six Lockdown" ukaże się na konsole PlayStation 2, Xbox i GameCube. Odrzucona została wersja gry na komputery PC, której stworzenie było pierwotnie planowane. Rzecznik Ubisoftu nie podał żadnych szczegółów na ten temat, oprócz tego, że firma wkrótce wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy