Reklama

Przystojniak na okładce NBA Live 06

To nie jest nieporozumienie, Dwayne Wade, obrońca zespołu NBA Miami Heat, który na czele z Shaquillem O'Nealem podąża pewnie po tytuł mistrzowski, został ostatnio wybrany do listy 50. najpiękniejszych ludzi według magazynu People. Chociaż nie znalazł się na okładce czasopisma, ponieważ zaszczyt ten przypadł Julii Roberts, to jednak udowodnił, że jest tak przystojny, iż i jemu należy się miejsce na jakiejś okładce.

Wydawnictwo Electronic Arts ogłosiło, że Dwayne Wade został wybrany na okładkę gry "NBA Live 06", kolejnej edycji popularnej koszykówki EA. Gra jest produkowana przez studio EA Canada, które zajmuje się produkcją innych gier sportowych koncernu EA - "NCAA March Madness" i "NBA Street". Gra "NBA Live 06" zostanie wydana jeszcze w tym roku na konsole PlayStation 2, PSP, Xbox, GameCube oraz komputery PC.

Po poprowadzeniu zespołu Marquette do finałowej czwórki ligi NCAA w 2003 roku, Wade opuścił uczelniany zespół, aby stać się zawodnikiem ligi NBA. Został wybrany z numerem piątym draftu i ukończył pierwszy sezon jako trzeci w głosowaniu na zawodnika "Rookie of the Year", za LeBron Jamesem (z okładki "NBA Live 2005") oraz Carmelo Anthonym z Denver Nuggets.

Wyniki Wade'a są imponujące - jego przeciętna 24,1 pkt. na mecz to wynik rekordowy. Wade wraz z O'Nealem tworzą jedną z najgroźniejszych par w lidze NBA, pewnie prowadzącą zespół Heat po prowadzenie we wschodniej konferencji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy