Reklama

Przymierze i Horda rosną w siłę

Najnowszy numer amerykańskiego magazynu Computer Games ujawnił pierwsze informacje o drugiej nowej rasie, która pojawi się w pierwszym rozszerzeniu do masowej gry online "World of Warcraft".

Jak podał pod koniec października Blizzard, najpopularniejsza na świecie sieciowa gra RPG, która od listopada 2004 roku zdobyła już ponad 5 milionów użytkowników, ma w nadchodzącym roku ma doczekać się zestawu z dodatkową zawartością. Ceniona przez fanów firma jednak skrupulatnie dawkuje kolejne informacje.

Dodatek zatytułowany "The Burning Crusade" ma przede wszystkim wprowadzić zmiany za sprawą nowych ras, przygód, regionów oraz zdolności do zdobycia przez graczy.

Wraz z zapowiedzią gry podano, że pojawią się dwie niedostępne wcześniej nacje. Pierwszą określono jako krwawe elfy (Blood Elf), walczące po stronie sił Hordy i posługujące się magią na szeroką skalę, drugiej nie ujawniono do tej pory. Widoczne wcześniej jedynie na zdjęciach postacie stanowiące swoiste skrzyżowanie człowieka i pandy nie będą jednak grywalne. Drugą nacją mają stać się przedstawiciele rasy zwanej Draenei stojący po stronie Przymierza. Istoty o zielonym odcieniu skóry są obok Orków i Orgów jedną z trzech ras pochodzących z Draenor. Zostali srogo ukarani przez pozostałe nacje za swoje nieposłuszeństwo - nieliczni, którzy przetrwali wyuczyli się zdolności życia w ukryciu - stąd też znani są głównie jako szpiedzy i zabójcy.

Niemniej artykuł potwierdza, że będzie można rozwijać postać swojego bohatera aż do 70 poziomu doświadczenia. Jak zakładają producenci, zdobycie tego stopnia będzie stanowić już spore wyzwanie. Pojawią się też nowe czary i umiejętności, masa przedmiotów, opcja wyposażenia ekwipunku w klejnoty, nowy obszar zwany jako Outland, który ma roić się od zabójczych smoków i towarzyszących im mniejszych maszkar.

Przybliżona data rynkowego debiutu "The Burning Crusade" nadal nie została określona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje