Reklama

Project: Snowblind - premiera 10 czerwca

Cenega Poland poinformowała, że już 10 czerwca do sklepów na terenie całego kraju trafi gra "Project: Snowblind" w wersji na komputery PC.

Cyberpunkowa gra FPP firmy Eidos, która początkowo miała być częścią serii "Deus Ex", opracowana została w polskiej wersji językowej z napisami i dostępna będzie w cenie 99,90 złotych.

Akcja gry "Project: Snowblind" rozgrywa się w Hong Kongu, w niedalekiej przyszłości - roku 2065. Podporucznik Nathan Frost jest zwykłym żołnierzem, do czasu aż nie zgłosi się na ochotnika do zmiany w super-żołnierza dla międzynarodowej armii - Koalicji Wolności. Seria bolesnych operacji wyposaża Frosta w nadnaturalne zdolności, dzięki wszczepionym w jego ciało implantom. Jego pierwszym zadaniem jest walka w wojnie przeciwko bezwzględnemu reżimowi. Kiedy Frost zostaje odcięty od dowódców na wrogim terytorium z jedynie garstką towarzyszy, tylko od niego zależy powstrzymanie złowrogich bojówek, planujących wykorzystanie tajnej broni, dzięki której świat pogrąży się w ciemności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy