Reklama

Powstaje kolejna odsłona serii Commandos

Po niezbyt udanej trzeciej części serii "Commandos", wszystko wskazuje na to, że hiszpański deweloper Pyro Studios powróci jeszcze raz do produkcji, która przyniosła mu prawdziwą sławę.

Mowa tu oczywiście o przygodach słynnych komandosów, którzy tym razem mają całkowicie odmienić oblicze serii. Najważniejszą metamorfozą będzie przejście z taktycznej gry akcji, jaką była każda poprzednia część, w kanony shooter'ów FPS.

Świeżo zapowiedziana gra będzie nosić tytuł "Commandos: Strike Force". Nie pokazano na razie żadnych screenów, ale raczej powinniśmy spodziewać się starych znajomych w postaci zielonego beretu i snajpera oraz pozostałej ekipy, a także możliwości przełączania się pomiędzy nimi w czasie działań na polu walki.

Pyro obiecuje otwartą formułę rozgrywki, oferującą kilka zakończeń, do których można dojść na wiele sposobów. Byłoby to zerwanie z linearną fabułą, znaną z poprzednich części. Główna kampania zawierać będzie powiązane ze sobą misje w Norwegii, Rosji i Francji. Główny nacisk zostanie położony na rozgrywkę w pojedynkę, ale znajdzie się także miejsce dla trybu multiplayer.

Data premiery "Commandos: Strike Force" nie została jeszcze ustalona, ale wiadomo na pewno, że gra ukaże się na komputerach PC, jak również na konsolach PS2 i Xbox.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje