Reklama

PlayStation 3 na E3 2005!

Konsola PlayStation 3 po raz pierwszy zostanie zaprezentowana na przyszłorocznych targach Electronic Entertainment Exposition (E3), które tradycyjnie odbędą się w maju w Los Angeles.

Nie wiadomo jeszcze, czy zapowiedziana prezentacja nowej konsoli firmy Sony sprawi, iż jej japońska premiera odbędzie się pod koniec 2005 roku, a europejska i północnoamerykańska na początku 2006 r.

Informacja Sony od razu została skomentowana przez jednego z głównych rywali na konsolowym poletku, czyli firmę Nintendo, która potwierdziła, że jej konsola Revolution, mająca być konkurencją dla PlayStation 3 i Xboxa 2, również zostanie zaprezentowana na najbliższych targach E3.

Czekamy jeszcze na wieści od Microsoftu, który zapewne - jak każda z tych trzech firm (Microsoft, Sony, Nintendo) - będzie chciał rozstrzygnąć na swoją korzyść nadchodzącą wojnę konsoli najnowszej generacji. Mimo tego że firma z Redmond zapowiada premierę swojego produktu na koniec 2005 roku, nie został podany żaden termin oficjalnego pokazu następcy Xboxa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy