Reklama

Planet Moon tylko dla PSP

Planet Moon Studios - producent takich gier, jak "Armed and Dangerous" oraz "Giants: Citizen Kabuto" - zdecydował, że będzie tworzył produkty wyłącznie na nadchodzące urządzenie Sony, czyli konsolkę PlayStation Portable.

Ta platforma może już liczyć na wsparcie samego Sony, które wyda na nie "Gran Turismo", "Wipeout" i wiele innych wielkich hitów. Wsparcie dla PSP zapowiedziały także Konami ("Metal Gear Acid") oraz EA, która także ma zamiar wydać kilka swoich tytułów na tę platformę.

W związku z powyższym zespół Planet Moon Studios czuje się bezpieczny w towarzystwie takich gigantów i przewiduje, że ze swojego przestawienia się na produkcję tylko dla tej konsolki może wyjść z wielkimi zyskami.

Sony także zachęca producentów, także tych mniejszego formatu, do produkowania gier na nową platformę. Zapewnia przy okazji, że ludzie i firmy wykazujące się kreatywnością, pomysłami i nietuzinkowymi rozwiązaniami na pewno nie będą zawiedzeni warunkami współpracy.

- Sony dało jasny sygnał przemysłowi, że potrzebuje nowych pomysłów - mówi Aaron Loeb z Planet Moon Studios. - Sygnał, który dobrze wróży nie tylko jego firmie, ale przede wszystkim graczom - dodaje Loeb.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje