Reklama

Piraci pacyfiści

Ubisoft, mając na celu rozszerzenie swojej oferty gier online, jeszcze w kwietniu planuje wydanie pozycji "Yohoho Puzzle Pirates", która jest grą MMO (massively multiplayer online). Stworzona przez studio Three Rings Design z Kalifornii gra "Yohoho Puzzle Pirates" jest już dostępna do testowania w sieci.

"Yohoho Puzzle Pirates" to gra towarzyska, w której w ogóle i pod żadną postacią nie występuje przemoc. Gracze-piraci rabują co popadnie, rozwiązując... przeróżne łamigłówki. Brzmi to jakkolwiek dziwnie, bo jak można być piratem i rabować, a jednocześnie nie używać przemocy? Okazuje się, że można - zamiast przelewać krew za pomocą szpady czy bandoletu, gracze układają puzzle.

Gra jest jednak nieco bardziej skomplikowana od tradycyjnych puzzli. Poza zastąpieniem walki przez układanki, podczas rozgrywki spotkamy się z ciekawymi aspektami z życia pirata. Będą więc polityczne traktaty, których trzeba przestrzegać, układy handlowe, wyspy do skolonizowania i sklepy do przejęcia oraz gęsta sieć pirackiej intrygi.

Aktywacja "Yohoho Puzzle Pirates" będzie kosztować w USA 19,99 dolarów, w tej cenie wliczony jest darmowy miesiąc gry. Miesięczny abonament kosztować będzie 9,95 dolarów.

Oficjalna strona gry znajduje się pod adresem: http://www.puzzlepirates.com

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy