Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ostra jazda bez trzymanki!

Jeżeli komuś wydaje się, że extremalna jazda na rowerze może być miej ekscytująca i atrakcyjna niż np. wyścigi samochodowe lub snowboardowe to jest w błędzie. Najlepszym potwierdzeniem tych słów będzie wydany na przysłowiowych dniach "Downhill Domination" dla konsoli PlayStation 2!

Jeżeli komuś wydaje się, że extremalna jazda na rowerze może być miej ekscytująca i atrakcyjna niż np. wyścigi samochodowe lub snowboardowe to jest w błędzie. Najlepszym potwierdzeniem tych słów będzie wydany na przysłowiowych dniach "Downhill Domination" dla konsoli PlayStation 2!

ReklamaO stworzenie takiego ekologicznego racera pokusił się dobrze znany nam developer Developer Incog Inc.. To dzięki niemu każdy z Was zasmakuje kłębów kurzu i piachu wdychanych przy prędkościach niejednokrotnie dochodzących do 100 km/h! Te zawrotne jak na rowery osiągi wykręcać będziemy 14'ma dostępnymi bohaterami na ponad 27 niezwykle fantazyjnie zaprojektowanych trasach. Owe lokacje zostaną umiejscowione m.in. w takich krajach jak: USA, Kanada, Japonia, Wielka Brytania, Belgia, Hiszpania i wielu innych.O tym, że jest to sport wyjątkowo kontaktowy przekonacie się już po pierwszych startach - by móc odeprzeć brutalne ataki chcących zwyciężyć za wszelką cenę rywali do naszej dyspozycji zostanie oddanych 30 trików, wśród których nie zabraknie combos'ów o charakterystyce typowo bojowej!Na głowy naszych przyjaciół zza oceanu "Downhill Domination" zstępuje już dziś - wobec takich faktów niedługo i my (miejmy nadzieję) będziemy rozkoszować się rowerowym wirtualnym szaleństwem. Na jednej konsoli w prezentowaną pozycję, będzie miało okazję wypocić się maksymalnie do dwóch graczy na splitscreenie. Życzymy połamanych kierownic i ram!

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | wyścigi | jazda na rowerze | jazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama