Reklama

Ojciec Chrzestny jak oryginał

W wywiadzie udzielonym serwisowi GamesIndustry wice szef Electronic Arts, David De Martini, wypowiedział się z dużym uznaniem na temat mającego się wkrótce ukazać tytułu "The Godfather", który będzie pierwszym poważnym krokiem tej firmy w stronę "dorosłych" gier. "Myślę, że jest to dla nas duża szansa i mam nadzieję, że jest zbyt dobra, by ją zmarnować" - powiedział De Martini.

W sprawie wymowy, jaką będzie miała spuścizna "Ojca Chrzestnego" dla młodego pokolenia graczy, De Martini stwierdził zaskakująco, że nie ma znaczenia, czy gracze widzieli film z lat 70. czy nie. De Martini powiedział, że jeżeli młodzi gracze zapoznają się z epickim dziełem, jakim jest "Ojciec Chrzestny", grając w grę wideo, to będzie to dla nich niezła zabawa. Dodał też, że jeżeli jakieś dzieło ma taką reputację jak "The Godfather", to sprawę trzeba traktować poważnie.

Dostępność gry w zależności od wieku nie jest jeszcze z oczywistych przyczyn ustalona, jednak wiadomo, że akcja będzie rozgrywać się wokół zagadnień przeznaczonych dla dorosłych odbiorców. Jednak De Martini dodaje, że świat przedstawiony w "The Godfather" nie dotyczył tylko i jedynie przemocy, dlatego EA zamierza wiernie odtworzyć tę historię, co znaczy, że gracz będzie musiał podejmować zrównoważone decyzje, aby optymalnie przejść grę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy