Reklama

Ojciec Chrzestny jak oryginał

W wywiadzie udzielonym serwisowi GamesIndustry wice szef Electronic Arts, David De Martini, wypowiedział się z dużym uznaniem na temat mającego się wkrótce ukazać tytułu "The Godfather", który będzie pierwszym poważnym krokiem tej firmy w stronę "dorosłych" gier. "Myślę, że jest to dla nas duża szansa i mam nadzieję, że jest zbyt dobra, by ją zmarnować" - powiedział De Martini.

W sprawie wymowy, jaką będzie miała spuścizna "Ojca Chrzestnego" dla młodego pokolenia graczy, De Martini stwierdził zaskakująco, że nie ma znaczenia, czy gracze widzieli film z lat 70. czy nie. De Martini powiedział, że jeżeli młodzi gracze zapoznają się z epickim dziełem, jakim jest "Ojciec Chrzestny", grając w grę wideo, to będzie to dla nich niezła zabawa. Dodał też, że jeżeli jakieś dzieło ma taką reputację jak "The Godfather", to sprawę trzeba traktować poważnie.

Dostępność gry w zależności od wieku nie jest jeszcze z oczywistych przyczyn ustalona, jednak wiadomo, że akcja będzie rozgrywać się wokół zagadnień przeznaczonych dla dorosłych odbiorców. Jednak De Martini dodaje, że świat przedstawiony w "The Godfather" nie dotyczył tylko i jedynie przemocy, dlatego EA zamierza wiernie odtworzyć tę historię, co znaczy, że gracz będzie musiał podejmować zrównoważone decyzje, aby optymalnie przejść grę.

Dowiedz się więcej na temat: Ojców | martini | oryginał | ojciec | chrzestny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje