Reklama

Oficjalnie o dodatku do WoW

Firma Blizzard, producent gry "World of Warcraft", oficjalnie zapowiedziała nowe rozszerzenie do swojego niezwykle popularnego MMORPG. Pomimo tego że trwają już prace nad dodatkiem do "WoW", jak na razie Blizzard nie chce ujawnić dalszych szczegółów na temat jego zawartości.

"Niektórzy pytają mnie o rozszerzenie oraz o to, co ono może zawierać" - napisał główny producent, Shane Dabiri, na oficjalnym forum gry. "Chciałem powiedzieć graczom, że dodatek jest właśnie produkowany, szczegóły podamy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe" - twierdzi Dabiri.

Oświadczenie Dabiri'ego potwierdza stanowisko przyjęte przez Paula Samsa z firmy Blizzard, który w wywiadzie dla serwisu GamesIndustry.biz powiedział, że firma planuje stworzyć płatny dodatek. "Wydaje mi się, że naiwni byliby ci, którzy myśleliby, że nie stworzymy dodatku. Kiedy to ogłosimy i co to będzie, ujawnimy w najbliższej przyszłości" - powiedział Paul Sams.

Przypomnijmy, że wraz z uruchomieniem serwerów gry w Chinach baza użytkowników gry na całym świecie przekroczyła 2 mln! Rekordowy wynik został osiągnięty dzięki wzrostowi liczby abonentów o ponad 500 tys., jaki dokonał się w połowie marca, kiedy to gra "World of WarCraft" była najpopularniejszą produkcją MMORPG w Ameryce Północnej, Europie, Korei oraz Oceanii.

Dowiedz się więcej na temat: rozszerzenie | firma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje