Reklama

Odkryjcie tajemnice jaskiń Lascaux już dzisiaj

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak wyglądało życie na Ziemi 15 tysięcy lat temu? Nie musicie już uruchamiać swojej wyobraźni, by się przekonać.

Dzięki grze "Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" odbędziecie podróż do czasów, kiedy nie było komputerów, telewizorów czy kolorowych magazynów.

W "Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" wcielicie się w postać młodego myśliwego o imieniu Arok, który już jako dziecko zapragnął zostać malarzem, na co duży wpływ miał wędrowny artysta, Klem. Znudzony dotychczasowym życiem, Arok postanawia ruszyć śladem, na który przypadkowo natknął się podczas jednego z polowań. Tak właśnie zaczyna się największa przygoda w jego życiu, której celem jest odnalezienie dawnego mentora i spełnienie marzeń...

"Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" to nie tylko wyśmienita gra przygodowa, ale także skarbnica wiedzy o epoce kamienia łupanego. Dzięki współpracy z zespołem naukowców, twórcom gry udało się stworzyć niezwykle realny świat oraz opracować obszerną encyklopedię, bogatą w informacje o tamtych czasach oraz zespole jaskiń Lascaux. Dzięki "Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" poznacie także prehistoryczne techniki tworzenia sztuki.

"Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" to druga gra z serii The Adventure Collection, skierowanej do wielbicieli gier przygodowych. Do tej pory w ramach serii ukazała się "Agatha Christie: I nie było już nikogo", natomiast w najbliższym czasie na rynek trafią "Return to Mysterious Island: Powrót na Tajemniczą Wyspę" oraz "Journey to the Moon: Podróż na Księżyc".

"Secret of the Lost Cavern: Tajemnica Zaginionej Jaskini" jest już do nabycia w cenie 59,90 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje