Reklama

Nowe samochody w XR

Z informacji uzyskanych od firmy Techland, producenta "Xpand Rally", wynika, że wkrótce po wydaniu gry mogą być dostępne do pobrania z internetu modele dodatkowych samochodów rajdowych.

"Już na początku bieżącego roku po publikacji pierwszych materiałów informujących o narzędziach edycyjnych w Xpand Rally otrzymaliśmy wiele e-maili z pytaniami dotyczącymi możliwości tworzenia tras oraz dodawania własnych samochodów do gry." - mówi Adam Tutaj szef marketingu w Techlandzie.

"Postanowiliśmy wykorzystać zainteresowanie "moderów" i już teraz zaprosiliśmy ich do współpracy. Spośród wszystkich chętnych do tworzenia własnych modeli wybraliśmy grupę kilku osób, które od dziś pracują nad modelami swoich ulubionych samochodów rajdowych. Dzięki temu jest duża szansa, że wkrótce po premierze na Internecie pojawią się do pobrania stworzone przez fanów dodatki zawierające nowe samochody rajdowe do gry." - dodał Adam.

Warto dodać jeszcze, że już wkrótce Techland zaproponuje wszystkim zainteresowanym narzędziami edycyjnymi "Xpand Rally" przedpremierowe wykorzystanie edytora do odtwarzania odcinków znanych tras rajdowych, które będzie można następnie wczytywać do gry.

"Xpand Rally" jako jedyna gra rajdowa udostępniać będzie pełen zestaw narzędzi edycyjnych umożliwiających modyfikacje istniejących i tworzenie zupełnie nowych tras oraz dodawanie do gry własnych samochodów.

Techland zapowiada, że wszystkie trasy oraz samochody wykonane przez fanów gry, spełniające wymagania techniczne i jakościowe będą mogły być udostępnione na oficjalnej stronie www.xpandrally.com.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy