Reklama

Nosferatu w tłoczni

"Nosferatu - Gniew Malachiego" pierwsza gra wydawana przez Nicolas Games właśnie osiągnęła status gold i wkrótce trafi do tłoczni. W sklepach gra pojawi się 8 marca, a jej cena wynosić będzie 69,90 PLN. Poniżej przypominamy fabułę tego znakomitego horroru akcji.Jest mglisty wieczór 1912 roku. Pattersonowie, zubożała, ale dumna arystokratyczna rodzina brytyjska o korzeniach szlacheckich, wraz z najbliższymi przyjaciółmi przybyła do zamku Malachi, rezydencji zamożnego rumuńskiego hrabiego. Za trzy dni najstarsza córka Pattersonów, Rebecca, zostanie poślubiona synowi księcia, wiążąc rodzinę z bogatymi tradycjami rodu Malachi, co może pomóc przywrócić Pattersonom ich dawną pozycję.

ReklamaJedyna osoba, której brakuje, to Ty - brat panny młodej. Właśnie spiesznie jedziesz ze Sztokholmu, gdzie broniłeś barw brytyjskich na Igrzyskach Olimpijskich w chlubnej dyscyplinie, jaką jest szermierka. Twój przyjazd do zamku jest zaplanowany na późny wieczór.

Sir Patterson był nieco rozczarowany, kiedy się okazało, że hrabia nie pofatygował się, aby osobiście powitać rodzinę. Mimo to bez większej irytacji poszedł za służącym, który prowadził go do komnaty gościnnej. Dopiero, kiedy drzwi z hukiem się zatrzasnęły, a do jego uszu dobiegł szczęk zamka, zdał sobie sprawę, że znalazł się tarapatach. Goście byli teraz bezbronnymi więźniami na łasce hrabiego...Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stornie gry: www.nosferatu-game.com

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje