Reklama

Nie samym God of War 2 człowiek żyje

Cory Barlog, dyrektor studia deweloperskiego Sony w Santa Monica, od miesięcy pracuje nad kontynuacją jednej z najlepszych gier akcji wydanych na konsoli PlayStation 2. Wraz ze zbliżającą się premierą tytułu myśli jednak coraz więcej nad kolejnym projektem.

Premiera "God of War 2" ma odbyć się już w marcu. Fakt ten jednak nie spędza już snu z powiek dla odpowiedzialnej za grę grupy - ujawnił na łamach swojego internetowego pamiętnika Barlog.

"Zespół ciężko pracował nad pokonaniem w ostatnich minutach wszystkich błędów w grze. Wysłaliśmy już płytę do dalszego przeglądu, po czym trafi do tłoczni. Więc 'God of War 2' jest już blisko, bardzo blisko, moi drodzy. Wersja demo wciąż jeszcze nie wyszła za naszego biura, ale spodziewam się jej od poniedziałku do środy" - czytamy.

W międzyczasie Barlog zamiast przygotowań do urlopu rozpoczął prace nad następną grą: "Posprzątałem całą tablicę korkową, notatki w Post-It oraz zwykłe fiszki... Zacząłem dłubać w nowej historii i przy oprawie mojego nowego projektu".

Twórca ujawnił jeszcze jedynie, iż obecnie plącze się między wątkami w fabule następnego projektu oraz między "losowymi pomysłami", które mogłyby pojawić się podczas rozgrywki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy